Úvod » O firmě

O firmě

Začátky firmy

Společnost VKS Havířov, s.r.o. byla založena v roce 1999. Od prvopočátku se zabýváme komplexní výrobou, údržbou a rekonstrukcí střech. Jmenovitě navrhujeme a vyrábíme konstrukce krovů, provádíme klempířské práce, pokládáme krytiny, demontujeme původní krytiny včetně odvozu k ekologické likvidaci.

Současnost

Děláme montáže a dodávku střešních konstrukcí, hydroizolace střech, nátěry střech, čistění střech a okapových systémů, zateplení a opláštění budov, výstavbu rodinncýh domů, výstavbu hal, nátěry fasád, montáže konstrukcí pro spoje a komunikace, montáž světlíků a střešních oken, montáž a demontáž závěsných lešení typu FOX a montáž lešení typu BOSS, montáž sádrokartonu, demolice, instalace anténních nosičů, instalace a opravy vody, topení, plynu.

Zkušení pracovníci

Odborné práce vykonávají vyučení a vyškolení pracovníci, kteří mají certifikáty dodavatelských firem pro práci s jejich materiály.

Prověřené pracovní postupy a materiály

Důsledně používáme schválené postupy, prostředky a materiály pro střešní konstrukce renomovaných výrobců. Práci ve výškách provádíme pomocí horolezecké techniky.

Působnost

Pracujeme po celé České republice.

Stanovení ceny

Provádíme položkové rozpočty s pevnou cenou pro cenovou nabídku vypracovanou podle projektu dodaného zákazníkem, nebo dle zaměření stávajícího stavu střechy u zákazníka, nebo podle projektu vypracovaného naším projektantem.

 

Fotogalerie

FOTOGALERIE FOTOGALERIE FOTOGALERIE FOTOGALERIE FOTOGALERIE FOTOGALERIE

Aktuality

Vše co se týká nových událostí a aktualit, které se v poslední době ve firmě VKS Havířov udály. Co je nového, případné změny, to vše si můžete prohlédnou na stránce aktuality. Více zde »

O firmě

O FIRMĚ

Firma VKS Havířov byla založena v roce 1999. Od prvopočátku se zabýváme komplexní výrobou, údržbou a rekonstrukcí střech. Navrhujeme a vyrábíme konstrukce krovů, provádíme klempířské práce, pokládáme krytiny. Více zde »